Sistemler

Akıllı Bina SistemleriAkıllı Bina Sistemleri sayesinde yaşam alanlarınızın kontrolünü bir tık kolaylığında sağlayabilirsiniz. Akıllı binalarda istenilen konforu sağlarken aynı zamanda tasarruf da elde edebilirsiniz.
Touch PanelInterrra Touch Panel ile mekanlarınızdaki sistemleri kolayca kontrol edebilirsiniz. Tek bir dokunuşla aydınlatmaların, perde-panjurların ve ısıtma-soğutma sistemlerinin kontrolünü sağlayabilir; ayrıca sunulan diğer hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.
Güvenlik ve İntercomVizyoline’ın sunduğu güvenlik ve interkom çözümleri ile evinizin güvenliği tam olarak sağlanmaktadır. Görüntü ve ses sistemleri sayesinde, güvenlik kamerası görüntüleri izlenebilmektedir.
Anahtar PrizPanasonic thea, Viko,Berker Anahtar ve Prizler, mekanlarınızdaki bütün sistemlerle mükemmel bir şekilde uyum sağlamaktadır. 
Görüntü ve Ses SistemleriGörüntü ve ses sistemleri sayesinde, güvenlik kamerası görüntülerini sorunsuz bir şekilde izleyebilir, müzik sisteminizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Multimedya SistemleriGörüntü ve ses sistemleri sayesinde, müzik sisteminizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.