Haberler & Duyurular

Ev ve Bina Otomasyon Sistemleri 16.06.2018

Ev ve Bina Otomasyon Sistemleri

Otellerde karşılaşılabilecek sorunlara uygun çözümler üretirken aynı zamanda müşterilere konforlu ve rahat bir hizmet verebilmek, otellerin en önemli önceliğidir. Otele gelen konuklarınızın taleplerini tam olarak karşılayabilmek için önünüzdeki kontrol ekranına bakmanız yeterlidir.

Vizyoline KNX çözümleri sayesinde otellerdeki bütün kontrol mekanizmalarınızı tek bir merkezden yönetebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz kusursuz hizmet kalitesini yaşarken, siz de tasarrufla birlikte gelen kolay yönetimin farkını hissedin.

Interra markası ile oluşturulan çözümlerle otellerde en ideal konforu tek bir merkez üzerinden anlık olarak sağlayabilirsiniz. Interra ile aydınlatma, iklimlendirme ve perde - panjur sistemlerinizi tek bir merkez üzerinden kontrol ederek, konuklarınızın ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.Otellerde karşılaşılabilecek sorunlara uygun çözümler üretirken aynı zamanda müşterilere konforlu ve rahat bir hizmet verebilmek, otellerin en önemli önceliğidir.

Otele gelen konuklarınızın taleplerini tam olarak karşılayabilmek için önünüzdeki kontrol ekranına bakmanız yeterlidir. Vizyoline KNX çözümleri sayesinde otellerdeki bütün kontrol mekanizmalarınızı tek bir merkezden yönetebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz kusursuz hizmet kalitesini yaşarken, siz de tasarrufla birlikte gelen kolay yönetimin farkını hissedin.Interra markası ile oluşturulan çözümlerle otellerde en ideal konforu tek bir merkez üzerinden anlık olarak sağlayabilirsiniz.

Interra ile aydınlatma, iklimlendirme ve perde - panjur sistemlerinizi tek bir merkez üzerinden kontrol ederek, konuklarınızın ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.Otellerde karşılaşılabilecek sorunlara uygun çözümler üretirken aynı zamanda müşterilere konforlu ve rahat bir hizmet verebilmek, otellerin en önemli önceliğidir. Otele gelen konuklarınızın taleplerini tam olarak karşılayabilmek için önünüzdeki kontrol ekranına bakmanız yeterlidir.


Vizyoline KNX çözümleri sayesinde otellerdeki bütün kontrol mekanizmalarınızı tek bir merkezden yönetebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz kusursuz hizmet kalitesini yaşarken, siz de tasarrufla birlikte gelen kolay yönetimin farkını hissedin.Interra markası ile oluşturulan çözümlerle otellerde en ideal konforu tek bir merkez üzerinden anlık olarak sağlayabilirsiniz.


Interra ile aydınlatma, iklimlendirme ve perde - panjur sistemlerinizi tek bir merkez üzerinden kontrol ederek, konuklarınızın ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.