Bireysel ve Butik Çözümler

Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projlerinize yansıtıyoruz.
Bireysel ve Butik Çözümler
1
Bireysel ve Butik Çözümler

Vizyoline'ın sağladığı ayrıcalıklı çözümlerin yanında sizden gelen proje isteklerine göre de çözümler oluşturmaktadır. Projelerinize en özel dokunuşu Berker Hager ve İnterra ile sağlayabilirsiniz.

Aydınlatma

Aydınlatma kontrollerinizi dokunmatik paneller ya da mobil cihazlarınız üzerinden yaparak, mekanlarınızda istediğiniz aydınlatma seviyesini tasarrufla birlikte yakalayabilirsiniz.

Uzaktan Kontrol

Mobil cihazlarınız aracılığıyla yaşam alanlarınızdaki cihazların kontrolünü uzaktan da sağlayabilirsiniz. Bütün kontrol mekanizmaları dokunmatik paneller üzerinden sağlanabildiği gibi mobil cihazlarınız üzerinden de sağlayabilirsiniz.

 
Perde/Panjur

Perde-panjurlarınızın kontrolünü Vizyoline teknolojileri sayesinde çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sadece küçük bir dokunuşla, yaşam alanlarınızdaki bütün perde-panjurlarınızın kontrolünü mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Senaryolar

Yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilmenizi sağlayan senaryoları, zaman bazlı olarak ayarlayabilir, kişiye özel alternatifler oluşturabilirsiniz. Kişiye özel oluşturulabilen senaryolar ile hayalini kurduğunuz yaşam konforunu evinize taşıyabilirsiniz.

 
İklimlendirme

İklimlendirme metini. Multimedya

Multimedya metini.
 

 
Bireysel