Otel Çözümleri

Otellerde yeni bir yaşam şekilleniyor…

Otellerde karşılaşılabilecek sorunlara uygun çözümler üretirken aynı zamanda müşterilere konforlu ve rahat bir hizmet verebilmek, otellerin en önemli önceliğidir. Otele gelen konuklarınızın taleplerini tam olarak karşılayabilmek için önünüzdeki kontrol ekranına bakmanız yeterlidir. Vizyoline KNX çözümleri sayesinde otellerdeki bütün kontrol mekanizmalarınızı tek bir merkezden yönetebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz kusursuz hizmet kalitesini yaşarken, siz de tasarrufla birlikte gelen kolay yönetimin farkını hissedin.Interra markası ile oluşturulan çözümlerle otellerde en ideal konforu tek bir merkez üzerinden anlık olarak sağlayabilirsiniz. Interra ile aydınlatma, iklimlendirme ve perde - panjur sistemlerinizi tek bir merkez üzerinden kontrol ederek, konuklarınızın ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.
 
Otel Çözümleri
1
Maksimum Enerji Tasarrufu için Doğru Tasarlanmış Oda Modları

Her biri en optimal şekilde konfor ve tasarruf sağlamak amacıyla düşünülmüş ve baştan şekillendirilmiştir. Modlar otomatik olarak oda durumuna göre birbirleri arasında geçiş yaparlar ve işletmenin en yüksek gideri olan enerji tüketimini asgariye indirmekte önemli rol oynarlar.

 - House keeping
- Ekonomi
- Özel modlar
- Klima senaryoları
- Konfor modu
- Alt konfor modu
- welcome senaryoları
- Check-in
- check-out
- Sleep/Night modları
- Frost protection

 
Maksimum
2
Konfor ve Teknoloji Bir Arada

- Geniş çaplı ürün ve renk seçenkeleri ile beklentinizin üzerinde komple çözümler
- Özel geliştirilmiş yazılımlar
- Yeni nesil bakış açısı getiren ımini Otel

Imini Hospitality, otel oda kontrolünü yapmanızın yanı sıra, oda senaryolarını çağırmanızı sağlar. Aplikasyon ile “odamı temizle”, “rahatsız etme” durumlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Entegre edilmiş sıcaklık sensörü ve lojik yetenekleri ile konfor modları uygular ve enerji tasarrufu sağlar. Misafirleriniz dokunuşları ile hem Imini panelinden hem de mobilden konforun tadını çıkarır.

 
3
Interrada en optimal çözümü ister KNX standardında ister Ip tabanlı EIO GRMS standardında bulabilirsiniz. Tam bir otomasyon kontrolu Interra'nın sunduğu 2 farklı konsept ile mümkündür.

- EIO GRMS
- Imini
- Interra DND
- Push butonlar
- Konvansiyonel dedektörler
- IS Server GRMS yazılımı
- Interra KNX Combo 
- Iswitch
- Imini
- KNX dedektörler ve sensörler
- Interra DND
- Interra BIM modulleri
- Interra Gateways
  Interra EIO çözümünü

Otel odalarında bulunan elektrikli uygulamaların tümünü kontrol etmenize olanak sağlayacak basit bir çözüme mi ihtiyacınız var? Interra, EIO ile size benzersiz bir kombinasyon sunuyor. EIO, Hotel System Manager (Hager Otel Sistemi Yöneticisi) ile beraber yapılandırılabilir giriş ve çıkışlara sahip modüler bir cihazdır; bu akıllı arabirim ile odalarınızda bulunan tüm uygulamaları (ısıtma, klima, ışıklar, panjurlar, …) uzaktan yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

 
4
Karmaşadan uzak kolay kullanım

Her yaş grubu tarafından rahatça kullanılacak şekilde tasarlanmış ürün ve sistemler ile en yüksek derece müşteri memnuniyetine ulaşırsınız.

 
5
Otel hizmetlerinin/servislerinin dokunmatik paneller ve mobil cihazlar ile kullanımını sağlayarak oda sakininin tesis ile etkileşimini attırabilirsiniz.

SPA, Taxi, temizlik, spor, konser, yemek vs. gibi bir çok aktivitenin oda sakinine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Bunu interaktif bir şekilde sunarak eşsiz bir deneyimin yaşanmasına ve tesis imajına katkı sağlayabilirsiniz.

Konsiyaj/Hizmetler, tamamen esnek ve tesise göre şekillendirilebilen bir yapıya sahiptir. Tesisin tüm hizmetleri, bilgilendirme reklamları konsiyaj servisi üzerinden odalara ve mobil cihazlara iletilebilir.

Mobil kontrol, Interra Pro applikasyonlar paketi tüm işletim sistemlerinde ve platformlarda VIP kullanıcıların hizmetindedir.

Tüm oda otomasyon kontrollerini yatağınızdan tek bir dokunuşla yapabilirsiniz