Rezidans Çözümleri

Rezidanslarda 5 yıldızlı yaşam konforu..

Vizyoline ile rezidanslarda en özel çözümler sizinle buluşuyor. Vizyoline'ın sağladığı ayrıcalıklı rezidans çözümleri sayesinde rezidanslarda kafa yoran onlarca kontrol mekanizmasından kurtulabilir; yaşam alanlarınızın kontrolünü tek bir merkezden kolayca yönetebilirsiniz.

Vizyoline rezidans teknolojileri farkıyla mükemmel kontrolü tasarrufla birleştirmenin keyfini çıkarın. Evinizdeki onlarca sistemle tek başınıza uğraşmak zorunda değilsiniz.
 
Görüntülü interkomu, ışığı, ısıtma sistemini, jaluzileri ve alarm sistemini tek bir kumanda ekranı yardımıyla kolayca kontrol edebilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlar için, daha önceden ayarladığınız senaryoları devreye sokarak, evinizin güvenliğinden emin olabilirsiniz

INTERRA KONFORU Günlük işlerinizin yorucu temposu içerisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ayarlamaları, dokunmatik panel ile yapabilirsiniz.   Spadan yerinizi ayırtabilir,  taksi çağırabilir, site yönetiminden gelen duyuru ve mesajları görebilirsiniz. Bu ayrıcalıklı   hizmetlerin kontrolünü dilediğniiz takdirde akıllı cihazların üzerinden de sağlayabilirsiniz.     
      
ENERJİ TASARRUFU Evinizdeki tüm kontrolleri senaryolar dahilinde yaparak, ihtiyacınıza en uygunenerji seviyesini kendiniz ayarlayabilirsiniz.   Sistem içerisinde yapılan otomatik ölçümlerle , mekanlardaki aydınlatma, ısıtma ve soğutma fonksiyonlarının kontrolünü   tek bir panel üzerinden sağlayabilirsiniz.     
      
HER ŞEY YOLUNDA Modern dünyanın getirdiği en büyük zorluklardan biri de bilgiye ulaşma problemidir. Site yönetimi entegrasyonu sayesinde, tüm bilgilerinize en doğru ve hızlı şekilde , tek bir ekran üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil entegrasyon sistemi ile tüm bilgilerinizle akıllı cihazlarınız üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.     
      
GÜVENDE OLUN
Güvenliğinizi sorunsuz bir şekilde sağlayan çözümler sayesinde, cam kırılması gibi güvenlik uyarıları dahil bütün güvenlik sisteminizi , mobil cihazlarınızı üzerinden izleyebilir ve müdehale edebilirsiniz. Bu sayede güvenliğinizden emin olup, günlük işlerinize daha rahat bir şekilde konsantre olabilirsiniz.
Rezidans Çözümleri
1
KONSİYAJ VE REZİDANZ HİZMETLERİ 5 yıldızlı yaşam. Rezidansların en önemli konusu "konsiyaj ve hizmetler"

Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projlerinize yansıtıyoruz.Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projlerinize yansıtıyoruz.Üst düzey konforun ve güvenli yaşamın; yeni, akıllı teknolojiler ile birlikteliğini temsil ediyoruz. Tüm müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde projelendirerek, en uygun çözümleri sunuyoruz. Bu alandaki engin tecrübe ve iş birikimini güçlü referanslarımız ile projlerinize yansıtıyoruz.

 
KONSİYAJ
2
Otomasyon Sistem Kontrol

Interra ile konforu üst limitlerde yaşarken, enerji tasarrufu sağlabilirsiniz. Dünya standardı olan KNX veya özel protokol EIO ile tüm otomasyon kontrolleri yerine getirilmekte ve kullanıcıların konforuna hizmet etmektedir.

Akıllı Sayaç 

Faturalarınızın makul bir seviyede tutulmasına olanak sağlayan akıllı sayaç ölçerler sayesinde , evinizde harcanan aylık enerji mikratından haberdar olabilieceksiniz.

Aydınlatma 

Interra ile makanlarınız aydınlanma çağını yaşıyor. Mekanlarınızdaki aydınlatma sistemlerini Interra teknolojileri ile kontrol ederek, istediğiniz aydınlanmayı mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

İklimlindirme

Düzensiz ısıtma ve soğutma en fazla enerji kaybına neden olan durumlardır. Interra iklimliendirme çözümleri ile evinizin ısıtma - soğutma işlemlerinin faal olarak çalışma sürelerini siz belirleyebilirsiniz. Evinize mükemmel bir entegrasyon ile uyum sağlayan iklimlendirme sistemi sayesinde tasarruf yapabilirsiniz.

Perde Panjur
 

Dokunmatik panel üzerinden perde - panjurlarınızın kantrülünü sağlayarak, mekanlarınıza hayat verebilirsiniz.

Zamanlayıcı Seneryolar 

Evden çıkış yada girişte belirlediğiniz tüm senoryalar tek bir dokunuşla başlatılmaktadır. Gerçekleşmesini istediğiniz senaryoları ayrıca zaman bazlı olarak da oluşturabilir , bu sayede arzu ettiğiniz konforun tadını önceden belirlediğiniz süreler içerisinde çıkarabilirsiniz.

 
3
Mobil Çözümler

Interra kullanıcıları için her platformda yazılımlar geliştirerek otomasyon, konsiyaj/hizmetler servislerini, alarm ve diğer yeteneklerini akıllı telefonlarınızdan, İpad ve hatta iWatch cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar. Akıllı yaşamı ve konforu oturduğunuz yerden kontrol ederken, güvenlik mesajları ve uyarılar ev de olmadığınızda da cep tlefonunuza gönderilir.

 
4
Kamera Görüntüleme, Alarm, Güvenlik

Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne, alarm ve güvenlik sistemleri ile uyumlu olarak çalışan site yönetim sistemi sayesinde geçebilirsiniz. Site yönetimi sistemi diğer elektronik cihazlara entegre edilebilmekte; böylece olası bir tehlike durumunda, mesaj yoluyla site yönetimine haber verilmekte ve güvenlik anında sağlanmaktadır.

 
5
Estetik

Konforun yanısıra yaşam alanlarınıza estetik ve değer katan Interra ürünleri ile her zaman evinizde olmaktan keyif alırsınız.

 
6
Sip Video Interkom

Bina önündeki IP tabanlı telefon ve görüntülü interkom üzerinden, kapınıza gelen konukları karşılayabilir, dilerseniz iletişim kurabilirsiniz.

 
7
Satış Sonrası / Servis

Interra satış sonrası hizmetleri ve servisler en seçkin projelerin memnuniyeti için ülkemizin her bölgesinde yetkin ve eğitimli ekipleri ile sahadır. Ürünlerin geliştiricsi ve teknoloji tasarımcısı olan Interra 7/24 hizmetinizde.